Nieuws

Wat vindt u van onze nieuwsberichten?

Met onze nieuwsberichten houden we u op de hoogte van het nieuws en de ontwikkelingen binnen De Antonius Hof. Daarom horen we graag wat u de nieuwsberichten vindt.

Wilt u onze korte enquête invullen? Vul de enquête via deze link in.

Voorwoord klantgroepmanager Marion Alards

Met plezier brengen we u weer op de hoogte van het laatste nieuws. De afgelopen periode hebben we weer veel mooie momenten beleefd binnen De Zandzee. 

Rookvrije zorg

Binnen Vivium  en De Zandzee werken wij toe naar een rookvrije zorgomgeving. Dit doen wij stap voor stap, met respect voor de belangen van bewoners, bezoekers en medewerkers. Dit sluit aan bij de landelijke beweging naar rookvrije zorg, waarbij niet-roken steeds meer de norm wordt. 

Samen Doen

Binnen De Zandzee geloven wij steeds meer in Samen Doen: een samenwerking waarbij familieleden en zorgprofessionals elkaar aanvullen om het leven van bewoners zo prettig mogelijk te maken.

Update cliëntenraad

Als eerste contactpersoon speelt u een belangrijke rol in het leven van uw naaste. We begrijpen dat een verhuizing naar De Zandzee veel vragen, emoties en praktische zaken met zich mee kan brengen. 

Feestdagen in het restaurant

Na een heerlijke zomer kijken we met veel plezier terug op de gezellige momenten die we samen hebben beleefd. Onze bewoners hebben volop genoten van de tuin, de mooie bloemen en het buiten zijn. Dankzij de donaties van lege flessen hebben we ook dit jaar weer prachtige bloemen en gezellige herfstdecoratie kunnen aanschaffen. Daar zijn we ontzettend dankbaar voor!