Nieuws

Voorwoord klantgroepmanager Marion Alards

Met de zomer voor de deur kijken we uit naar een periode waarin het ritme in huis net even anders kan zijn dan u gewend bent. In de komende maanden zullen we, mede door vakanties, vaker gebruikmaken van flexibele krachten. 

Samen Doen

De zorg verandert. Dat merken we allemaal. Er gaan de komende jaren veel zorgmedewerkers met pensioen, terwijl steeds meer mensen zorg nodig hebben. Ook zien we dat bewoners later bij ons komen wonen en vaak meer en complexere zorg nodig hebben. Dat vraagt veel van onze medewerkers.

Update PUUR. van jou

PUUR. van jou is het cliëntportaal voor naasten van bewoners. Hier kunt u meekijken en meedenken in het zorgdossier. In het zorgdossier staat wat voor uw naaste belangrijk is om een fijne dag te hebben. 

Update facilitair

Eind juni starten we op De Zandzee met een pilot waarbij persoonlijk (met naam gemerkt) wasgoed van bewoners van De Zandzee bij De Antonius hof wordt gewassen. 

Update Zorg

Graag informeer ik u dat wij per 1 juni zijn gestart met het openen van een extra huiskamer in de avonduren. Met deze uitbreiding willen wij onze bewoners ook in de avond een passend en prettig programma kunnen aanbieden.

Nieuw in dienst

Met veel plezier verwelkomen we weer een aantal nieuwe medewerkers:

Update restaurant

Misschien heeft u het al gezien?! Het terras staat weer. 

De bestrating is grondig schoongemaakt, de meubels zijn uit de opslag gehaald en de plantenbakken zijn gevuld.